Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha sot janë bërë prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë sot, më 14 dhjetor, datë kjo që do të mbetet gjithmonë shumë e veçantë për familjen Vula.

Pasi u bë baba, Ledri ka publikuar një fotografi duke i shtrënguar dorën Sarës, teksa ka shkruar datën e sotme (14 dhjetor).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Kujtojmë se, Ledri ka publikuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia ka dedikuar vajzës së tij./21Media