Projektet e tij muzikore janë gjithnjë unike dhe pëlqehen shumë nga publiku, bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Yll Limanin i cili publikoi projektin më të ri muzikor.

“Leje” titullohet kënga tema e të cilës ka të bë bëjë me dashurinë. Për vargjet e kësaj kënge është kujdesur vet këngëtari.

Ndryshe, kënga “Buzët e kuqe” të cilën Yll Limani e ka publikuar 24 shtator deri tani ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media