Një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale

Një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale

Planifikoni që të humbni peshë që të mund të bëni belin tuaj më të hollë?

Këtu është një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale për të humbur peshë shpejtë.

Sekreti? Mjaltë, lëng portokalli dhe uthullë molle.

Përbërësit e recetës:

1 lugë gjelle mjaltë

1 filxhan lëng portokalli ose grejpfrut

2 lugë gjelle uthull molle

Mënyra e përgatitjes:

Përzieni të gjithë përbërësit mirë. Kjo recetë stimulon procesin e shkrirjes së dhjamit dhe ndihmon në humbjen e peshës në mënyrë shumë efektive.

Konsumojeni këtë lëng para çdo vakti për një javë. Përpos që ka efekt të shpejtë, është një lëng shumë i shijshëm dhe ju jep energji.