Dashuria e Leonardo DiCaprio është bërë serioze me Camila Morrone teksa karantinojnë së bashku.

Aktori fitues i çmimit Oscar kohët e fundit e kaloi jashtë, duke shijuar plazhin, transmeton rtv21.tv.

Ai u pa të shtunën në plazhin në Malibu me të dashuren Morrone dhe qenin e tij, gjatë një pushimi nga karantina.

45-vjeçari kishte veshur një bluzë të bardhë ngjitur me Morrone, 23 vjeçe.

Morroni ishte në bikini ngjyrë vjollce, të cilat ajo i kombinoi me një gjerdan ari.

Aktorja e Valley Girl së fundmi festoi ditëlindjen e 23-të në një jaht me DiCaprio dhe shoqërinë./21Media