"Cfare debatesh"

“Cfare debatesh”

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Leonora Jakupi është ndër artistet më të pëlqyera anë e mbanë viseve shqiptare. Këngëtarja nga Drenica duke qenë se ka numër të madh të fansave, po mundohet që të qëndrojë afër tyre përmes rrjeteve sociale.

Ajo po publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Sonte, Leonora siç duket u irritua nga debatet e ndryshme, gjë të cilën e shprehu në instastory për 241 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

“Cfare debatesh Pse nuk ka futboll cdo natë?!”, shkroi Jakupi në storie.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Leonora Jakupit është “A m’ke harru”. Projekti është publikuar më 12 korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milionë klikime./21Media