Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, sot festoi ditëlindjen e 42-të. Ajo gjatë ditës ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe fansat e saj.

Pë këto urime Leonora ka falënderuar të gjithë përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.

“Të dashur miq dhe familjar te mijë ju falënderoj te gjithëve për urimet e juaja”, ka shkruar Leonora poshtë fotografisë së publikuar në Instagram, teksa pranë saj shihen buqeta me lule./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi)