Festë në familjen e artistes

Festë në familjen e artistes

Këngëtarja Leonora Jakupi sot feston datëlindjen e saj.

Në këtë ditë kur ajo pret urime nga familjarët, miqtë dhe adhuruesit, Leonora ka vendosur t’i bëj nënës së saj një dedikim.

Ajo e falënderoi nënën për çdo sakrificë, duke u lutur që ditët e lindjes t’i pres në kraharorin e saj.

Ky vit pritet të jetë ndër më të veçantit për këngëtaren e hitit “Të kam jetë”, pasi në fillim të muajit janar ajo deklaroi se këtë vit do të martohet./21Media