Data 3 mars për këngëtaren e njohur kosovare, Leonora Jakupin është e shënuar. Kjo pasiqë, pikërisht me këtë datë këngëtarja feston ditëlindjen.

Leonora sot ka mbushur 42 vjet, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast, këngëtarja ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi)

Leonora karrierën e ka filluar qysh në moshën e re, ndërsa gjerë tani ka një karrierë të bujshme muzikore. Ndër këngët më të pëlqyera të saj janë: “A vritet pafajësia” ‘S’e ndaloj”, “Diamant”, “Ma ngat”, “Koha s’na falë”, “Pa asnjë dyshim” etj./21Media