Ditë më parë, këngëtarja Leonora Jakupi mori vëmendjen me disa fotografi profesionale ku shfaqej shumë bukur dhe kuruar deri në detajin e fundit.

Ndërsa mbrëmë ajo  zgjodhi që tu thotë natën e mirë fansave përmes një fotografie ku shfaqet tërësisht natyrale.

Pavarësisht kësaj, ajo duket mahnitshëm./21Media