Në këto ditë të ftohta të shkurtit, këngëtarja Leonora Jakupi ka gjetur kohë për të shëtitur. Këngëtarja nga Drenica ka vizituar qytetin e bukur të Stambollit, nga ku sot ka publikuar imazhe mjaft të bukura.

E veshur me stil, me flokë të lëshuara dhe kapelë, Leonora duket për bukuri në imazhet e fundit, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta në fotot që i ka publikuar për 286 mijë ndjekësit e saj në instagram.

Ndryshe, kënga e fundit e Leonora Jakupit është “Luj Luj”, e cila është publikuar në nëntor të vitit 2020./21Media