Fotografitë që do t’ju bëjnë nostalgjikë për jetën në katund

Fotografitë që do t’ju bëjnë nostalgjikë për jetën në katund

Qumësht, vezë dhe speca të freskët për çdo mëngjes. Bukë shtëpie të pjekura në furrë druri dhe fruta të ndryshme të këputura në pemët e oborrit, janë vetëm disa kënaqësi që të ofron jetesa në katund, shkruan rtv21.tv

Bukuritë karakteristike dhe vlerat historiko- kulturore të katundit të përmbledhura në disa fotografi të realizuara nëpër Kosovë. /21Media