Në shënimin e 108 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, datë që lidhë edhe daljen publike të UÇK-së 23 vjet më parë dhe ditëlindjen e 65-të të komandantit Adem Jashari, liderët politikë të Kosovës bënë homazhe dhe uruan Festën e Flamurit./21Media

Përgatiti: Albulena Nuha