Shkak shtatzënia

Shkak shtatzënia

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por raportohet se çifti kanë probleme gjatë kësaj periudhe.

Një burim afër tyre ka zbuluar marrëdhënia mes Katy-t dhe Bloom ndryshoi kur këngëtarja 35-vjeçare mbeti shtatzënë.

Orlando dhe ajo kanë disa ulje dhe ngritje tani. Katy është nervozuar se do të bëhet prind për herë të parë, ndërsa aktori është stresuar për faktin që do bëhen me fëmijë në këtë kohë”, tha burimi për US Weekly.

Pavarësisht krizës, sipas burimit, Katy është e lumtur që është shtatzënë.

Katy zbuloi se ishte shtatzënë në muajin mars në videoklipin e saj muzikor të këngës “Never Worn White”./21Media