Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, ende po vazhdon të komentohet për ndryshimin drastik që ka bërë në dukje.

E së fundmi, Halimi përmes një postimi në “Instagram” ka zbuluar se tani ka bërë një ndërhyrje në buzë.

Këngëtarja 26 vjeçare ka publikuar një video, përmes së cilës thekson më shumë buzët dhe transformimin e saj, shkruan rtv21.tv.

“Buzë të reja, kush i ka bërë? Kjo është eksperienca ime e parë me injeksione dhe jam shumë rehat. Jam e lumtur sepse jam e frikësuar nga të pasurit ndonjë të tillë në fytyrën time”, ka shkruar këngëtarja.

Linda Halimi më 10 qershor solli projektin e ri të titulluar “Better You”./21Media