Çifti i njohur i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani pas bashkëpunimeve të shumta e të suksesshme, duket se kanë finalizuar edhe një projekt të ri së bashku.

Këtë e bëri të ditur Venera, përmes një postimi në Instagram, duke treguar se projekti i tyre titullohet “Ma shumë” dhe pritet të publikohet të martën.

 

 

View this post on Instagram

 

Për ‘Ma shumë’ ,t’martën më 16 qershor,ora 17:00. 🤫 @papadhimitriproduction

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

“Larg” titullohet projketi i fundit i çifit të cilin e publikuan në muajin prill. Kjo këngë deri tani në YouTube numëron mbi 2 milionë klikime. /21Media