Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp ka sugjeruar që kampionët e Premier League nuk po planifikojnë ndonjë nënshkrim të madh këtë verë.

Klopp ka thënë se si rezultat i pasigurisë së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit – pavarësisht se rivalët e tyre në Premier League tashmë kanë shpenzuar para të konsiderueshme, transmeton rtv21.tv.

Chelsea ka bërë lëvizje të rëndësishme në frontin e transferimit dhe Manchester City është afër të shtojë skuadrën e tyre gjatë ditëve në vazhdim./21Media