Liverpooli kërkon 30 milionë funta për këtë futbollist

Liverpooli i ka vënë çmimin mbrojtësit Mamadou Sakho

Skuadra angleze, Liverpool i ka vënë një çmim prej 30 milionë funtave, mbrojtësit francez Mamadou Sakho.

Francezi i cili është i huazuar në Crystal Palace dhe i cili po kalon në një formë të mirë nuk është në planet e trajnerit gjerman, Jurgen Klopp dhe në fund të sezonit do të shitet.

Napoli dhe Southampton janë dy skuadrat të cilat janë interesuar për francezin dhe pritet që këto skuadra t’i bëjnë oferat e tyre për t’i siguruar shërbimet e Sakhos./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button