Selmani ka nënshkruar kontratë tre vjeçare

Selmani ka nënshkruar kontratë tre vjeçare

Skuadra e Llapit është duke vazhduar që ta përforcoj klubin për sezonin e ardhshëm.

Llapi tashmë sot e ka publikuar transferin e ri.

Ai është Kastriot Selmani, i cili luan në pozitën e mesfushorit.

Selmani në gjysmë sezonin e fundit ishte pjesë e skuadrës së Vushtrrisë, ku edhe u shpallë Kampion në Ligën e Parë.

Në njoftimin e klubit shkruhet se i dëshirojnë mirë se ardhje lojtarit dhe ai ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me këtë skuadër./kallxo