Artistët i këndojnë dashurisë

Artistët i këndojnë dashurisë

Rep-artisti i njohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Lluni ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Sdi sa here” dhe është në bashkëpunim me Ernon, përcjell rtv21.tv

Tekstin e këngës e kanë shkruar të dy artistët, ndërsa për beatin është përkujdesur vetë Erno.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të “PINT” në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media