Lola sot feston datëlindjen

Lola sot feston datëlindjen

Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston datëlindjen e 32-të.

Me këtë rast, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, përcjell rtv21.tv

Unë kam lindur me një dhunti e të qenurit shumë mirë, unë nuk jam vetëm një vit më e vjetër, jam gjithashtu më mirë dhe më e bukur”, ka shkruar Lola në mbishkrimin e njërës fotografi. “Trajtoje vetën si mbretëreshe dhe do ta kesh një mbret afër vetes”, si dhe “Sekreti im më i mirë i bukurisë është të jem e lumtur me të gjitha që kam”, janë dy mbishkrimet e tjera të Lolës.

 

View this post on Instagram

 

I was born with a gift, the gift of awesomeness I`m not just a year older I`m also a year better and prettier… #birthdaygirl

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

 

View this post on Instagram

 

Treat yourself like a Queen, you’ll have a King by your side…

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

 

View this post on Instagram

 

My greatest beauty secret is being happy with all I have…

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Për datëlindje një urim të veçantë, Lola mori nga bashkëshorti i saj, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj. “ Ishim, jemi dhe vazhdojmë të jemi bashkë. Urime ditëlindjen”, ka shkruar Dauti në mbishkrimin e disa fotografive të publikuara në rrjetin social, Facebook.

Lola dhe Dauti dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2006. Çifti kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media