Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, dhe bashkëshortja e tij, Lola Haradinaj, dje festuan përvjetorin e martesës, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast në Instagram, Lola ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë Dautit, teksa ka bërë një dedikim të veçantë.

“U rrita me ty”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë që Lola e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

U rrita me ty ❤️

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Lola dhe Dauti dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2006. Çifti kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media