Iliri i martuar me vajzën e Nexhat Dacit

Iliri i martuar me vajzën e Nexhat Dacit

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun,  Ilir Prapashtica famën më të madhe e mori me rolin e tij si Longari në serialin “Familja Moderne”.

Ndonëse nuk e keni ditur, mirëpo Ilir Prapashtica është i martuar dhe ka fëmijë me vajzën e politikanit të njohur Nexhat Daci.

Shikoni më poshtë një foto të çiftit./21Media