Sipas Loredanës, parat asaj po i sjellin probleme

Sipas Loredanës, parat asaj po i sjellin probleme

Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj.

Reperja së fundmi ka publikuar një fotografi, të cilës ia ka shoqëruar një mbishkrim për çka ka rrëmbyer vëmendje nga ndejkësit.

Më shumë para më shumë probleme”, ka shkruar Loredana në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

More money more problems 🤓

A post shared by Loredana (@loredana) on

Kohëve të fundit ka pasur dyshime për prishje të raporteve me partnerin e saj, reperin e njohur Mozzik, mirëpo çifti nuk e kanë konfirmuar e as mohuar këtë.

“ Kein Problem”, titullohet projekti i fundit i artistes, të cilin e solli në bashkëpunim me reperin me prejardhje nga Turqia, Meron. Bashkëpunimi i tyre është publikuar më 5 shtator dhe deri tani ka mbledhur mbë 6 milionë klikime në Youtube./21Media