Lori rrëmbeu vëmendje

Lori rrëmbeu vëmendje

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj. Artistja shfaqet me balluke dhe ndryshimi i saj po pëlqehet shumë nga fansat, transmeton rtv21.tv

Kohët e fundit ajo u përfol shumë për një lidhje të re dashurie. U tha se artistja është në lidhje me reperin Zuna dhe fotografitë që publikuan ishin ato që nxitën dyshimet tek fansat. Megjithëse të dy nuk dhanë ndonjë reagim rreth kësaj çështje./21Media