Rep artistja e njohur, Loredana Zefi është pjesë e pandashme e mediave roze, si për punë ashtu edhe për jetën e saj private. Loredana, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme të saj,

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim të ri në pamje, me të cilin ajo duket krejt ndryshe. Reperja e njohur i ka shkurtuar flokët dhe këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në InstaStory.

“Nicht verdient” titullohet kënga e fundit e Loredanës, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin nga Gjermania, Capital Bra. Kënga është publikuar në muajin prill dhe deri tani në Youtube ka mlbedhur mbi 28 milionë klikime. /21Media