Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin dhjetor Loredana zbuloi se ende mbanë mbiemrin e Mozzikut, kurse sot ajo publikoi një imazh bashkë me të.

Dyshja shihen duke gjuajtur me armë zjarri, teksa ka vendosur një ‘emoji’ të nervozuar.

Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Hana./21Media