Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, po shijon pushimet në Dubai bashkë me Mozzikun dhe vajzën e tyre Hanën.

Nga atje, Lori ka publikuar disa fotografi me vajzën e saj, teksa ka lënë këtë mbishkrim: “po qaj se po rritesh shumë shpejt”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Gjithashtu, në InstaStory Loredana e ka ripostuar një fotografi të Mozzikut në të cilën ai shfaqet pranë vajzës.

Edhe Mozziku e ka ripostuar një fotografi të cilën Loredana e publikuar në Instagram. Të dy kanë përdorur mbishkrimin “fotografia e ditës”./21Media