Reperja e njohur, Loredana Zefi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Geh dein weg”, në bashkëpunim me me KC Rebell dhe Summer Cem.

Këtë këngë treshja e publikuan me videoklip në të cilin, Loredana shfaqet si gjithmonë me stilin e saj unik, shkruan rtv21.tv

“Nicht verdient” titullohet kënga e fundit e Loredanës, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin nga Gjermania, Capital Bra. Kënga është publikuar në muajin prill dhe deri tani në Youtube ka mlbedhur mbi 29 milionë klikime. /21Media