“Gangster” mban titullin kënga më e re e Loredanës, të cilën artistja e ka sjellë për publikun në gjuhën gjermane.

Ajo e solli këtë projekt muzikor për adhuruesit e saj në orët e para të datës 27 nëntor.

Këngës, prodhim i Miksu dhe Macloud, Loredana i ka realizuar edhe videoklip, i cili që nga publikimi është klikuar rreth 35 mijë herë në kanalin YouTube./21Media