Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi,  disa ditë më pare ka treguar se ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Loredana përmes një videos të publikuar në Instagram, dëgjohet duke interpretuar këtë këngë e cila titullohet “Tut mir nich leid”.

 

View this post on Instagram

 

Warum bin ich immernoch dein Hintergrundbild?

A post shared by Loredana (@loredana) on

“Rockstar” është kënga e fundit që është publikuar para një jave dhe deri tani në YouTube arriti mbi 2 milionë klikime./21Media