Rep artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me dy reperë gjerman, Summer Cem dhe KC Rebell.

Në rrjetin social Instagram, Loredana ka ndarë me ndjekësit pak nga kënga e re e cila do të publikohet të enjten, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Üblicher Donnerstag 23:59 🤒 @summercem @kcrebell #neinloredanaistaufmaximum

A post shared by Loredana (@loredana) on

“Nicht verdient” titullohet kënga e fundit e Loredanës, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin nga Gjermania, Capital Bra. Kënga është publikuar në muajin prill dhe deri tani në Youtube ka mbledhur mbi 28 milionë klikime. /21Media