Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi,  po pushon në Dubai bashkë me reperin Mozzik dhe vajzën e tyre Hanën.

Ata po i shijojnë ditët e ngrohta në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Loredana e cila është shumë aktive në rrjetet sociale ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë që ka publikuar ku shfaqet me bikini në plazhi ne Dubait.

Në mbishkrimin e fotos ka shkruar se “të sjellës në jetë fëmijë, nuk dëmton trupin tënd”.

Reperja është e veshur në bikini të markës së njohur “Fendi”./21Media