Luana iu dhuron puthje fansave

Luana iu dhuron puthje fansave

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca ka paralajmëruar fansat e saj në rrjetet sociale se po përgatitet për diçka të madhe.

Autorja e emisionit “Shiko kush luan”, si duket po vjen me ndonjë projekt të ri. Duke mos dhënë shumë detaje ajo ka thënë se menxi po pret ta ndaj me fansa e saj, shkruan rtv21.tv.

“Mendova.. tju dhuroj nga nje puthje 💋Meqenese koha nuk me premton te jem aktive sepseee po pergatitemi per gjera te medha e te bukuraaaa , mezi po pres ti ndaj me ju !!”, ka shkruar Luana në Instagram teksa ka publikuar një video ku duket mahnitëse.

 

Bukuroshja nga Shqipëria kësaj vere ishte aktive me projekte muzikore, në fillim të këtij muaji Luana ka publikuar këngën “Ti Amo” e cila deri më tani ka afër 1 milionë klikime./21Media