Këngëtarja shfaqet shumë tërheqëse

Këngëtarja shfaqet shumë tërheqëse

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luanca Vjollca është në përgatitje të një projekti të ri.

Të paktën kështu duket në një fotografi që ka publikuar së fundmi në Instagram, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja shfaqet me një robdishan të bardhë dhe duket me të vërtetë tërheqëse, përderisa si mbishkrim të fotografisë ka vendosur një kllapë xhirimi. Mbetet të shihet nëse artistja po sjellë diçka të re për adhuruesit e saj.

Ndryshe, kujtojmë se “Je veç ti” është kënga  e fundit nga Luana./21Media