Gjatë pushimeve në Dubai

Gjatë pushimeve në Dubai

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila është pjesë edhe e skenës muzikore, në fillim të Vitit të Ri, po shijon pushimet në Dubai.

Ajo ka publikuar një fotografi nga shkretëtira e Dubait, ku shihet duke u kënaqur në një shetitje me deve.

Duket se kjo kafshë po i pëlqen shumë moderatores dhe këngëtares shqiptare, pasi në përshkrimin e fotografisë ajo shkruan “In Love 🐪”.

Ndryshe, “Ti Amo” është projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca. Kënga është publikuar më 2 shtator dhe deri tani numëron mbi 1 milion e gjysmë klikime në Youtube./21Media

View this post on Instagram

In Love 🐪🇦🇪

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on