Luana Vjollca në përgatitje të projektit të ri

Luana Vjollca në përgatitje të projektit të ri

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luanca Vjollca është në përgatitje të një projekti të ri.

Ajo kështu ka njoftuar në një fotografi që ka publikuar së fundmi në InstaStory, shkruan rtv21.tv

Në fotografi shfaqet ekipi i i Imagine Films të cilët po e realizojnë videoklipin e këngëtares.

Ndryshe, kujtojmë se “Je veç ti” është kënga  e fundit nga Luana./21Media