Luana me një pozë atraktive

Luana me një pozë atraktive

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila është pjesë edhe e skenës muzikore, në fillim të Vitit të Ri, po shijon pushimet në Dubai.

Luana ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi atraktive të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 miliion ndjekës, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Off

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, “Ti Amo” është projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca. Kënga është publikuar më 2 shtator dhe deri tani numëron mbi 1 milion klikime në Youtube. /21Media