Diçka e re nga Luana po vjen

Diçka e re nga Luana po vjen

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila tash e një kohë është pjesë edhe e skenës muzikore, ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vijë me diçka të re, mirëpo nuk ka zbuluar se për çka bëhet fjalë.

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, ka publikuar një video në të cilën shihet derisa po rregullohej, shkruan rtv21.tv

“Së shpejti.. për herë të parë! Kush e gjen çfarë ???”, ka shkruar ajo krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

Soon.. per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe, “Ti Amo” është projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca. Kënga është publikuar më 2 shtator dhe deri tani numëron mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media