Ja për çka bëhet fjalë

Ja për çka bëhet fjalë

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila tash e një kohë është pjesë edhe e skenës muzikore, është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë e shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Me fotografinë e fundit që ka publikuar, Luana ka treguar se ka arritur 1.6 milionë ndjekës, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Ti Amo” është projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca. Kënga është publikuar më 2 shtator dhe deri tani numëron mbi 900 mijë klikime në Youtube./21Media