Do të befasoheni!

Do të befasoheni!

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Me kalimin e viteve, artistja e mirënjohur shqiptare pësoi ndryshime të shumta, për të cilat u fol e u stërfol.

Ndonëse moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur nuk e pranoi publikisht, ndryshimet në pamjen e saj janë të dukshme. Buzët, mollëzat, gjoksi, dhe brinjët e thyera tek beli janë disa nga operacionet për të cilat gjithmonë akuzohet moderatorja shqiptare. Megjithatë, ajo e mohoi kategorikisht këtë, transmeton rtv21.tv

Në internet qarkullojnë fotografi të shumta të artistes së mirënjohur, kur nuk kishte operacione plastike. Dukej krejtësisht ndryshe.

“Ti Amo” mban titullin videoprojekti i fundit i saj. Numëron mbi 1 milion klikime./21Media