Motra e vogël e motrave Mustafa i dha fund beqarisë

Motra e vogël e motrave Mustafa i dha fund beqarisë

Lule Mustafa, motra e vogël e motrave Mustafa më 27 gusht i dha fund beqarisë, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja e ka kurorëzuar dashurinë e saj me Albanin me fejesë.  Për ta festuar këtë natë të rëndësishëme çifti kishin ogranizuar një festë madhëshotre, ku kanë bledhur familjarë e miq për të festuar së bashku.

Çifti duket se për këtë festë janë kujdesur deri në detajin më të vogël, ashtu si Lulja dhe Albani janë dukur shumë bukur.

Me anë të një videos së publikuar në Instagram Lulja ka publikuar disa momente të veçanta nga festa. Me këtë rast ajo ka falënderuar të gjithë ata që i qëndruan afër.

Në mesin e të ftuarëve, përveç familjarëve ishin edhe disa prej kolegëve të Lules, këngëtarët e njohur të estradës si: Shkurte Fejza, Ramdan Krasniqi, Shkurte Gashi, Gresa Behluli dhe Violeta Kajtazi. /21Media