Pë Bashën ishte një surprizë e bukur

Pë Bashën ishte një surprizë e bukur

Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha mbrëmjen e djeshme është pritur me entuziazëm nga simpatizantë e tij në Dibër.

Për kreun e demokratëve kjo mesa duket ishte një surprizë në orët e vona të natës.

Me thirrjet “Rama ik” dhe ” Mirëserdhe kryeministër”, Basha tha se kjo “ishte një surprizë shumë e bukur”

Kreu i PD më pas është nisur drejt Peshkopisë, ndërsa është ndjekur nga vargu i gjatë i makinave. /oranews