Artistët Lumi B dhe Yll Limani publikuan sot këngën e tyre të re të titulluar “Pate”.

Për instrumentalin e “Pate” është përkujdesur producenti Fatjon Miftari, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët.

Videoklipin e këngës Lumi B dhe Ylli ia besuan Imagine Films.

Që nga publikimi rreth dy orë më parë, videoklipi i “Pate” është klikuar mbi 45 mijë herë në kanalin YouTube./21Media