Reperi i mirënjohur shqiptar, Lumi B sot feston ditëlindjen e 34-të. Në këtë ditë të lumtur për të ai pranoi urime të shumta, por urimin më të veçantë e mori nga bashkëudhëtarja e jetës, Miranda.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës, të dua”, ishte urimi emocionues i gruas së Lumit për të.

Lum Berisha u lind më 9 gusht të vitit 1986. Është reper mjaft i njohur dhe i dashur për publikun anë e mbanë trojeve shqiptare./21Media