Pas suksesit të këngës “Aman” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën, reperi Lumi B ka paralajmëruar projektin e tij të ri.

Ai përmes një postimi në Instagram ka treguar titutllin e këngës “e pate e pate” , duke mos dhënë më shumë detaje.

Nuk dihet as data e publikimit dhe as a do të jetë bashkëpunim apo solo, mirëpo duke marrë parasysh projektet e mëparshme, pa dyshim që ky do të jetë një sukses i radhës për Lumin./21Media

 

View this post on Instagram

 

#epatepate

A post shared by Lumi B (@lumib) on