Reperi ndjehet me fat për gruan e tij

Reperi ndjehet me fat për gruan e tij

Reperi i njohur, Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda bëjnë pjesë në mesin e çifteve më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ata ka vite që janë të martuar dhe janë prindër të bukuroshit Blini, shkruan rtv21.tv

Reperi sot publikoi një fotografi të veçantë me bashkëshorten e tij. Kësaj fotografie ia shoqëroi një mbishkrim qesharak, duke treguar se sa me fat është që e ka atë.

“I trash po me nafak”, shkroi ai krahas fotografisë.

Lumi dhe Miranda kanë dy vite diferencë në moshë./21Media