Lumi B ka publikuar këtë fotografi të Mirandës

Lumi B ka publikuar këtë fotografi të Mirandës

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B ka bërë një urim të veçantë për ditëlindjen e bashkëshortes së tij, Mirandës, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, reperi ka publikuar një fotografi të bashkëshortes e cila ka marr shumë pëlqime dhe komente.

“Urime ditëlindja për gjysmën time më të mirë, të dua”, ka shkruar Lumi B krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my better half ❤️🎂 #tedua @msmehmeti ❤️

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Lumi B ka vite që është i martuar me Mirandën dhe kanë një djalë, Blinin./21Media