Ish ministri i Infrastrukturës, Lumir Abdixhiku është shëruar nga koronavirusi.

Këtë e ai e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

“E kaluam edhe këtë. Sapo u njoftuam nga IKSHPK se jemi në mesin e të shëruarve të sotëm në Kosovë. Kështu, ngadalë e më në fund, po i kthehemi normalitetit. Faleminderit secilit për kujdesin e treguar në gjithë këtë kohë. Na e bëtë përballjen shumë më të lehtë.”

Abdixhiku me 7 korrik pat njoftuar se ai dhe bashkëshorjta e tij, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus./21Media

E kaluam edhe këtë. Sapo u njoftuam nga IKSHPK se jemi në mesin e të shëruarve të sotëm në Kosovë. Kështu, ngadalë e…

Gepostet von Lumir Abdixhiku am Montag, 20. Juli 2020