"Ma kanë fresku jeten”,

“Ma kanë fresku jeten”,

Rep artisti i njohur shqiptar Lyrical Son, është aktiv në rrjete sociale ku përveç fotografive të koncerteve që mban, ai publikon fotografi edhe me familje.

Artisti shihe se është një baba i përkushtuar për dy çikat e tij dhe mundohet që kohën më të madhe ta kalojë me to, shkruan rtv21.tv

Së fundi, 35 vjeçari publikoi një fotografi të bukur të dy çikave të cilat ia kanë freskuar jetën.

“Faleminderit Zotit per keto dy zemra qe ma kan fresku jeten”, është mbishkrimi që reperi ia ka lënë fotos.

Lyrical Son është i martuar me Gresa Krasniqin që nga gushti i vitit të 2014 dhe kanë dy vajza: Evën dhe Erikën.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit Zotit per keto dy ❤️ qe ma kan fresku jeten. Foto by: Wifey, e fustanat by @edonadesigns 🙏.

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Kujtojmë se,  projekti i fundit muzikor nga Lyrical Son titullohet “Rick Ross” në bashkëpunim me MC Kreshën dhe Llunin. /21Media