Lyrical Son ironizoi me femrat që kanë botox

Lyrical Son ironizoi me femrat që kanë botox

Në këto ditë të qëndrimit në shtëpi shkaku i koronavirusit, shakatë nuk po mungojnë në rrjete sociale. Me fjali dhe imazhe interesante që lidhen me gjendjen aktuale, njerëzit po e kalojnë kohën duke u argëtuar në rrjete sociale.

Sot, pjesë e kësaj “loje” u bë edhe rep-artisti i njohur kosovar, Lyrical Son, i cili ironizoi me femrat që kanë botox, shkruan rtv21.tv

“E çka bohet kur, ja nis me hau lshu botox-i, e tju bijn edhe çerpiket, vetullat etj bijave tona ?”, shkroi reperi, duke bashkangjitur edhe një emoj të buzëqeshur.

Numri i të prekurve nga koronavirusi është 20./21Media